Polityka prywatności

25 maja 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych, czyli RODO.

W związku z tym informuję, co następuje :

Administratorem stron :
blog
ksiazkowepodrozeanny.blogspot.com 
fanpage
https://m.facebook.com/profile.php?id=1445371562442596
instagram
www.instagram.com/ksiazkowepodrozeanny
jestem ja, Anna Rosińska.

Dodając komentarz na którejkolwiek z w/w stron, automatycznie zgadzasz się na publikację imienia i/lub nazwiska i/lub nicka ; ewentualnie adresu e-mail. W szczególnych przypadkach również na publikację zdjęcia.

Biorąc udział w organizowanych przez Administratora konkursach, wyrażasz zgodę na:  
a) publikację swoich danych - imię i nazwisko lub nick - w celu ogłoszenia zwycięzcy
b) przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, adres pocztowy, nr telefonu i inne) wyłącznie dla celów konkursowych przez administratora strony lub osób odpowiedzialnych za wysyłkę (Wydawnictwo, autor).

Twoje dane przechowywane będą tylko tyle, ile to będzie koniecznie. W przypadku wysłania nagrody, zostaną one usunięte zaraz po potwierdzeniu przez Użytkownika odbioru wygranej.

Pamiętaj! Podanie danych przez Użytkownika zawsze jest w pełni dobrowolne.

Dane przetwarzane będą na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

"Pierścionek z cyrkonią" Krzysztof Piotr Łabenda

Recenzja patronacka.   W " Pierścionku z cyrkonią" 💍 Krzysztof Piotr Łabenda odpowiada na pytanie : Czy można przez całe...