środa, 29 marca 2017

Tego na blogu jeszcze nie było...

czyli konkurs :-) 


EDIT :-) 
KONKURS PRZEDLUZONY AŻ DO 16 KWIETNIA!!! 


 Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w zabawie, w której do zgarnięcia zestaw 5 pięknych zakładek ; dziękuję autorce, Magdalenie Trubowicz za te cudeńka :-) Aby wziąć udział w konkursie wystarczy spełnić tylko dwa malutkie warunki.
 Po pierwsze zostać obserwatorem mojego bloga :-)
 Po drugie odpowiedzieć na proste pytanie :
Dlaczego lubisz gadżety okołoksiążkowe? 
Wygrywa osoba, której wypowiedź najbardziej przypadnie mi do gustu.

 Zabawa trwa od teraz do 5-04-2017
Ogłoszenie wyników nastąpi do 9-04-2017.

 Zachęcam Was również do odwiedzin fanpage.
Będziecie tam zawsze mile widziani :-)
https://m.facebook.com/profile.php?id=1445371562442596

 /Ania. 

12 komentarzy:

 1. Lubię gadżety okołoksiążkowe ponieważ upiększają książkę i pełnią z nią jedność. Jak mam jakiś fajny gadżet przy książce to odrazu mi się ją przyjemniej czyta ☺ sama robię zakładkowe kokardki do każdej mojej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię gadżety książkowe bo każdy je lubi! Kiedy wyjmę wszystkie swoje zakładki (i nie tylko) i tak sobie patrzę na nie to od razu uśmiech pojawia się na mojej twarzy sam nie wiem dlaczego :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam te zakładki. Są bajeczne. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z racji tego, że do rozdania zgłosiły się tylko 2 osoby postanowiłam przedłużyć zabawę aż do 16 kwietnia :-)

  Karolcia i Hubert - dla Was dobra informacja jest taka, że już jesteście wygrani :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakładka do książki jest jak biżuteria dla kobiety. Niby zbędna i można się bez niej obejść, ale w praktyce jakże przydatna i dodająca szyku. A która kobieta nie lubi biżuterii ... ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię gadżety typu zakładki, ponieważ pomagają nam w zaznaczeniu strony, na której skończyliśmy czytać. Zakładki możemy dostać od blogerów, wydawnictw lub autorów książek, które odwierciedlają swoim pięknem wartość książek. Szczególnie uwielbiam zakładki robione własnoręcznie. Każdy może narysować, na malować (lub ci tylko zechce) to, co by chciał. I to jest właśnie piękno naszej wyobraźni. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię gadżety okołoksiążkowe, bo... dotyczą po prostu moich ulubionych książek i dzięki nim mogę być zawsze ze swoimi ulubionymi bohaterami ;) Tak więc uwielbiam biżuterię, taką jak kolczyki czy naszyjniki, które nie dość, że ozdabiają moje piękne lico, to jeszcze wszystkim wokół pokazują co jest moim hobby. Uwielbiam zakładki związane z moimi ulubionymi bohaterami, które nie dość, że ułatwiają życie, bo dzięki nim łatwo mogę zaznaczyć stronę na której skończyłam czytać i nie muszę w popłochu szukać czegoś co idealnie mogłoby ją zastąpić to jeszcze ponownie mam swoich bohaterów na dłużej, za każdym otwarciem książki mogę na nich zerkać :) No i najlepsze, gdy zakładki mają jakieś fajne napisy czy cytaty z książek, których one same dotyczą <3 To są po prostu takie skarby książkoholika :) Fajne są również plakaty, na których widnieją bohaterowie danej książki albo także kubki czy koszulki, a nawet torby ekologiczne :) Dzięki nim możemy pokazać całemu światu jak bardzo kochamy czytać książki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kocham książki tak więc i wszystko co z nimi związane ...A zakładki szczególnie za piękno i oryginalność. Akurat mam w domu mala 8 letnia czytelniczke, któreta rozpoczęła przygodę czytelnicza😉w związku z tym ciągle mi gina zakładki 😂 wybaczam jej oczywiście bo Ja kocham a obserwowanie Jej podczas czytania i walki z niektórymi słówkami jest bezcenne 😉

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Taka ze mnie STRASZNA GAPA,że zupełnie zapomniałam o tym konkursie. WSTYD!!!

  W ramach rekompensaty, proszę wszystkie osoby, które wzięły udział w zabawie o przesłanie na ksiazkowepodrozeanny@gmail.com swoich adresów. W miarę możliwości będę wysyłać do Was nagrody pocieszenia :-)

  OdpowiedzUsuń

"Serc naszych winy" Łukasz Załustowski

Recenzja patronacka   Jak mogliście zauważyć, poezja gości na moim blogu niezwykle rzadko. Czy to oznacza, że również rzadko po nią si...